- 20%

Frezyderm – Baby Hydra Milk

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,610 Lekë.Current price is: 1,288 Lekë.

Qumësht hidratues për bebe

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Baby Hydra Milk

Baby Hydra Milk është një emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të bebeve duke e zbutur atë dhe duke e mbrojtur nga dehidratimi dhe tharja. Formula është e pasur me proteina drithërash të cilat forcojnë shtresën e jashtme mbrojtëse të lëkurës. Ky krem gjithashtu përmban ekstrakte kamomili, të cilat veprojnë si anti-irrituese dhe anti-iflamatore për të lënë lëkurën e bebes të butë dhe delikate.

 • Veprim antiinflamator dhe antiirritues
 • Forcim i filmit hidrolipidik
 • Hidratim i pasur
 • Cilësi kuruese, zbutëse

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni cdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë me lëvizje rrethore deri sa të absorbohet. Mund të përdoret për të masazhuar bebin dhe si një produkt që mbron bebin pas ekspozimit nga dielli gjatë verës.

Ekstraktet e kamomilit: efekt antiflogistik dhe anti-irritues

Proteinat e grurit: Përforcojnë shtresën hidrolipide

Përberësit antinflamator: Vecori shëruese dhe zbutëse

Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Baby Hydra Milk
 • Ana M. (blerës i verifikuar)

  Ky eshte nje dashuri???

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART