- 20%

Frezyderm – Baby Foam

Original price was: 1,580 Lekë.Current price is: 1,264 Lekë.

Shkumë për fëmijë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Baby Foam

Shkumë e butë që pastron dhe ushqen lëkurën e foshnjës. Pastron butësisht, pa irritim dhe mbron nga faktorët e jashtëm. Përbërësit e tij hidratues, zbutës dhe anti-inflamatorë hidratojnë dhe qetësojnë lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.

Produkti shkumon gjatë aplikimit, falë një pompe speciale, që do të thotë se nuk ka nevojë ta fërkoni, gjithashtu mund të shpëlahet lehtësisht me ujë ose të hiqet duke përdorur një pecetë, duke e bërë atë ideal për t’u përdorur në lëvizje.

Udhëzime mbi përdorimin

Shtypeni pompën dhe aplikoni shkumën në zonën e dëshiruar, shpelajeni me ujë ose me një pecetë.

Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Baby Foam”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART