- 20%

Frezyderm – Baby Bath

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,700 Lekë.Current price is: 1,360 Lekë.

Banjë për bebe

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Baby Bath

Baby Bath është një larës për bebin, që pastron butësisht lëkurën deliakate të bebeve pa e tharë atë dhe pa nderhyrë në vlerën normale të pH.Esteret e bajames sigurojnë moscënimin e barrierës së lëkures ndërsa ekstrakti i kamomilit ofron mbrojtje antiirrituese dhe anitinflamatore.Proteinat e drithrave të cilat kanë përparësi emoliente dhe hidratuese,mbrojnë shtresën e jashtme të lëkures.

Për larje ditore

 • Pastrim
 • Veprim antiinflamator, zbutës, hidratues
 • Plotësim i lipideve të lëkurës
 • Nuk irriton sytë për shkak të pH-it të pajtueshëm me lëngun lakrinal
 • E testuar dermatologjikisht
 • Pa ngjyrues. Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një sasi të vogël të Baby Bath në trupin e bebit dhe fërkoheni lehtësisht.Shpëlajeni me ujë me presion të ulët ose duke e shpëlarë me duar.

Firma

Frezyderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Mild surfactants: Cleansing without irritation
Chamomile extract: Antiphlogistic and anti-irritant effect
Wheat proteins: Reinforcement of the hydrolipid film | Emollient and moisturizing properties
Almond esters: Relipidation of the skin | Maintenance of the skin barrier intact

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Baby Bath
 • Jonida T.

  Super produkt. E rekomandoj qe ta perdorni.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART