- 20%

Frezyderm – Atoprel Milky Bath Oil

Original price was: 3,700 Lekë.Current price is: 2,960 Lekë.

Vaj banje për lëkura atopike

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Atoprel Milky Bath Oil

Atoprel Milky Bath Oil është vaj banje në formë qumështi, për lëkurë të thatë dhe të irrituar me tendencë atopike dhe të prirur për ekzemë .Kremi pastron me lehtësi dhe hidraton lëkuren, duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe duke rritur elasticitetin. Siguron mbrojtje antiinflamatore dhe antiirrituese, e cila zbut dhe qetëson lëkurën e irrituar.

Udhëzime mbi përdorimin

Për foshnje: Tretni gjysëm filxhani në 5-6 litra ujë të ngrohtë dhe vendosni foshnjën në ujë. Mos e shpëlani.

Për me të rritur: Aplikojeni në lëkurë dhe shpëlajeni me ujë.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

250ml

Phospholipids | Phytosterols: Relipidate | Increase of skin elasticity
Linolenic acid Triglycerides: Improvement of the hydrolipid barrier function
Fatty, emollient esters: Reinforcement of emollient effect

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Atoprel Milky Bath Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART