- 20%

Frezyderm – Atoprel emollient mousse

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm Atoprel emollient mousse

Atoprel emollient mousse është projektuar posaçërisht për kujdesin dhe mbrojtjen efektive të lëkurës së thatë, të brishtë dhe të ndjeshme me predispozitë atopike.

 • Për lëkurën me predispozitë atopike
 • Hidratuese, mbrojtëse e lëkurës
 • Mund të përdoret në fytyrë dhe trup
 • I testuar dermatologjikisht
 • I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur
 • Vetëm për përdorim të jashtëm

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë 2-3 herë në ditë ose sipas udhëzimeve të një profesionisti shëndetësor.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

200ml

Aqua, Helianthus Annuus Seed OiĻ Isostearyl Isostearate, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isobutane, Passiflora Incarnata Seed Oil Butyrospermum Parkii Butter, C12-15 Alkyl Benzoate, Propane, Betaine, Brassica Campestris Sterols, Caprylyl Methicone, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Lactobacilus Ferment, Magnolia Officinalis Bark Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Panthenol, Boswellia Serrata Gum, Maltodextrin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Lauroyl Glutamate, Trideceth-12, Phenethyl Alcohol, PEG-6, PEG-32, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Dipropylene Glycol, Divinyldimethicone/ Dimethicone Copolymer, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Disodium EDTA, Butane, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Atoprel emollient mousse”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART