- 20%

Frezyderm – Atoprel Emollient Foamy Shampoo

Original price was: 2,850 Lekë.Current price is: 2,280 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm Atoprel Emollient Foamy Shampoo

Frezyderm Atoprel për lëkurë të thatë dhe me prirje atopike është projektuar posaçërisht për kujdesin dhe mbrojtjen efektive të lëkurës së thatë, të brishtë dhe të ndjeshme me predispozitë atopike.

 • Shkumë zbutëse
 • Për lëkurën me tendencë atopike
 • Hidratues, mbrojtës, riparues
 • Për përdorim në fytyrë dhe në trup
 • I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur.
 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë 2-3 herë në ditë ose sipas udhëzimeve të mjekut apo farmacistit.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Sasia

250ml

Forma

Flakon

Aqua, Helianthus Annuus Seed OiĻ Isostearyl Isostearate, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isobutane, Passiflora Incarnata Seed Oil Butyrospermum Parkii Butter, C12-15 Alkyl Benzoate, Propane, Betaine, Brassica Campestris Sterols, Caprylyl Methicone, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Lactobacilus Ferment, Magnolia Officinalis Bark Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Panthenol, Boswellia Serrata Gum, Maltodextrin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Lauroyl Glutamate, Trideceth-12, Phenethyl Alcohol, PEG-6, PEG-32, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Dipropylene Glycol, Divinyldimethicone/ Dimethicone Copolymer, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Disodium EDTA, Butane, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Atoprel Emollient Foamy Shampoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART