- 20%

Frezyderm – Atoprel Emollient Cream

2,332 Lekë

Krem zbutës për lëkura atopike

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Atoprel Emollient Cream

Kremi emollient për kujdesin ndaj lëkurës, ndaj tharjes, lëkurës sensitive e cila është e predispozuar për ekzemë. Siguron hidratimin, forcimin e barrierës së lëkures dhe mbron dhe redukton kruarjen dhe irritimin.

 • I përshtatshëm për foshnja, fëmijë, të rritur.
 • Për fytyrën dhe trupin.
 • Nuk përmban kortizon

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në ditë ose aq herë sa është e nevojshme.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Biomimetic Phytosterol Complex: Anti-inflammatory effect| Restoration of hydrolipid film
Ceramides 1,3,6-11 | Ω6: Reconstruction of the stratum corneum | Increase of cellular cohesion
EFA | Vit E: Restore lipid balance
Exopolysaccharides: Reduction of irritation, itching and skin reaction

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Atoprel Emollient Cream”

LART