- 30%

Frezyderm – Antioxidant Vitamin C Booster

1,312.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Antioxidant Vitamin C Booster

Përforcues krem-xhel me teksturë velvet për një regjim 10-ditor në ampula pa ajër.

Pasuron rutinën tuaj të përditshme të natës me vitaminë C dhe aktivizon mekanizmat mbrojtës kundër radikalëve të lirë. Lë lëkurën të ndriçuar, të unfikuar dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

 • Stimulon mekanizmat mbrojtës të lëkurës kundë stresit oksidativ
 • Redukton vrazhdësinë e lëkurës me 38%
 • Rrit rrezatimin me 30%
 • Jo komedogjene
 • Për të gjitha moshat

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 1 pikë për çdo zonë (balli, mjekra, faqet), përhapeni në të gjithë fytyrën dhe vazhdoni me kremin tuaj rutin

Frezyderm – Antioxidant Vitamin C Booster

Përforcues krem-xhel me teksturë velvet për një regjim 10-ditor në ampula pa ajër.

Pasuron rutinën tuaj të përditshme të natës me vitaminë C dhe aktivizon mekanizmat mbrojtës kundër radikalëve të lirë. Lë lëkurën të ndriçuar, të unfikuar dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

 • Stimulon mekanizmat mbrojtës të lëkurës kundë stresit oksidativ
 • Redukton vrazhdësinë e lëkurës me 38%
 • Rrit rrezatimin me 30%
 • Jo komedogjene
 • Për të gjitha moshat

Udhëzime mbi përdorimin

1 pikë për çdo zonë (balli, mjekra, faqet), përhapeni në të gjithë fytyrën dhe vazhdoni me kremin tuaj rutinë.

Aplikoni krem kundër diellit gjatë ditës.

Firma

Frezyderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Antioxidant Vitamin C Booster”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART