- 40%

Frezyderm – Active Block (SPF 25)

1,764 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Active Block (SPF 25)

Ky krem i specializuar kundër plakjes siguron hidratim që zgjat në kohë dhe mbron nga dielli. Formula e përmirësuar përmban filtra UVA dhe UVB, acid hialuronik dhe agjentë kundër plakjes, duke siguruar mbrojtje të plotë kundër shenjave të para të plakjes. Kremi parandalon formimin e rrudhave të reja, zbeh vijat e imëta dhe i rikthen lëkurës shëndetin. Jo vajor, lehtësisht i absorbueshëm.

I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përmban:

 • Ekstrakte orizi dhe peptide: kundër plakjes, vepron kundër rrudhave
 • Tripeptide-1 | Acid hialuronik | filtra UVA-UVB: mbrojnë nga foto plakja, hidratojnë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë, në fytyrë dhe qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

50ml

SPF

25

Aqua, Isoamyl p-Methoxycinnamate, C12-20 Acid PEG-8 Ester, Butylene Glycol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dibutyl Adipate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Oryza Sativa Extract, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tripeptide-1, Panthenol, Schizophyllan, Sodium Hyaluronate, Butyrospermum Parkii Butter, Ammonium Polyacrylate, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Carbomer, Cetyl Alcohol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Ethylene/​Acrylic Acid Copolymer, Phenoxyethanol, BHT, Polysorbate 20, Pvp/​Eicosene Copolymer, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Active Block (SPF 25)”

LART