- 30%

Frezyderm – Ac-Norm Pastrues për lëkura me akne

1,498 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Ac-Norm Pastrues për lëkura me akne

Patrues i lëngshëm i butë për të gjithë tipet e lëkurave me akne i cili largon yndyrën e tepërt, makijazhin duke e trajtuar aknen.

Është i pasur me Peptide të Moringës e cila parandalon aknet, pastron lëkurën dhe mundëson mbrojtje nga ndotja e ambientit. Multi-hidroksi acidet (AHA – BHA) reduktojnë prodhimin e yndyrës dhe Deepsan redukton intolerancën e lëkurës dhe irritimet.

 • E testuar dermatologjikisht

I përshtatshëm për:

 • Lëkura të yndyrshme
 • Akne të lehta, të moderuara dhe të rënda
 • E kombinuar me mjekim
 • Mirëmbajtje pas terapive për akne

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni dy herë në ditë në fytyrë, shpinë dhe kraharor (nëse është e nevojshme). Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Linja

Ac-Norm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Poly-hydroxy acids AHA – BHA: Keratolysis | Sebum-regulation| Antimicrobial action
Moringa peptides: Cleansing | Protection from pollution
Deepsan: Reduction of skin intolerance and irritations

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Disodium Capryloyl Glutamate, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Decyl Glucoside, PPG-26-Buteth-26, Vaccinium Myrtillus Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Acer Saccharum Extract, Alteromonas Ferment Extract, Citrus Aurantium Dulcis Leaf Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Saccharum Officinarum Extract, Bisabolol, Panthenol, Niacinamide, Glycerin, Magnesium Oleth Sulfate, Sodium Shale Oil Sulfonate, Laureth-2, Salicylic Acid, PEG-35 Castor Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG/​Ppg-120/​10 Trimethylolpropane Trioleate, Butylene Glycol, Imidazolidinyl Urea, Benzophenone-4, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Triethanolamine, Ci 19140, Ci 42051, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Ac-Norm Pastrues për lëkura me akne”

LART