- 20%

Frezyderm – Ac-Norm Medilike Effect 2 Cream

2,640 Lekë 3,300 Lekë

Krem i specializuar që mund të përdoret si një alternativë e trajtimit mjekësor të akneve të lehta

In stock

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Ac-Norm Medilike Effect 2 Cream

Krem i specializuar që mund të përdoret si një alternativë e trajtimit mjekësor të akneve të moderuara. Kremi përmban një kombinim inovativ të ekstrakteve bimore që përsërit rezultatet e trajtimit mjekesor klasik pa asnjë nga efektet anësore të tyre .

Rregullon prodhimin e yndyrës dhe ka veprim anti inflamator, anti mikrobial dhe anti oksidant për të lëmuar lëkurën me probleme. Përbërësit aktiv gjithashtu parandalojnë formimin e njollave, papulave ose enjtjeve .Mund të përdoret gjatë ose pas trajtimit mjekësor të akneve.

 • I testuar dermatologjikisht.
 • Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni 1-3 herë në ditë sipas nevojës.

 

Firma

Frezyderm

Linja

Ac-Norm

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Përbërësit Aktivë

Bakuchiol | Vitamine C | ekstrakt sherebeleje Niacinamide | Vitex oil | Canadian willowherb | Magnolia extract: veprim anti akne

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Ac-Norm Medilike Effect 2 Cream”

LART

×