- 50%

Frezyderm – Ac-Norm Medilike Effect 1 Cream

1,590 Lekë

Krem i specializuar që mund të përdoret si një alternativë e trajtimit mjekësor të akneve të lehta

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Ac-Norm Medilike Effect 1 Cream

Krem i specializuar që mund të përdoret si një alternativë e trajtimit mjekësor të akneve të lehta. Kremi përmban një kombinim inovativ të ekstrakteve bimore që përsërit rezultatet e trajtimit mjekesor klasik pa asnjë nga efektet anësore të tyre .

Rregullon prodhimin e yndyrës dhe ka veprim anti inflamator, anti mikrobial dhe anti oksidant për të lëmuar lëkurën me probleme. Përbërësit aktiv gjithashtu parandalojnë formimin e njollave, papulave ose enjtjeve .Mund të përdoret gjatë ose pas trajtimit mjekësor të akneve.

 • I testuar dermatologjikisht.
 • Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni 1-3 herë në ditë sipas nevojës.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Frezyderm

Linja

Ac-Norm

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Përbërësit Aktivë

Bakuchiol | Potassium Azeloyl Diglycinate | Vitamin C |ekstrakt sherebele : Veprim anti akne

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Frezyderm – Ac-Norm Medilike Effect 1 Cream”

LART