- 50%

Frezyderm – Ac-Norm Shkumë pastruese për lëkura me akne

(1 përshtypje mbi produktin)

1,070 Lekë

(Ac-Norm Active Foam Plus)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Ac-Norm Shkumë pastruese për lëkura me akne

Shkumë e butë që pastron butësisht lëkurën, pa e irrituar. Largon në mënyrë efektive yndyrën, papastërtitë dhe makijazhin nga lëkura, duke e lënë të butë dhe të hidratuar. Në të njejtën kohë trajton aknen, kontrollon prodhimin e yndyrës (falë AHA) dhe parandalon zhvillimin e inflamacioneve. Hidraton dhe redukton intolerancën e lëkurës falë përbërësit Deepsan, për një lëkurë me vitalitet dhe komfort.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjenik, pa paraben.

I përshtatshëm:

 • Lëkura të yndyrshme
 • Akne e butë, e moderuar dhe e rëndë
 • E kombinuar me mjekim
 • Mirëmbajtje pas terapive për akne

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në fytyrë, shpinë dhe kraharor.

Firma

Frezyderm

Linja

Ac-Norm

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

AHA | Zinc L-PCA: Keratolysis | Sebum-regulation
Biosaccharide Gum-2 | Capryloyl Glycine: Anti-inflammatory, anti-microbial action
Deepsan: Reduction of skin discomfort and irritations

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Frezyderm – Ac-Norm Shkumë pastruese për lëkura me akne
 • Megi I. (blerës i verifikuar)

  Laresi shkume me i mire qe kam provuar ndonjehere. E lë lekuren shume te bute dhe te paster

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART