Fortex – Prostamax

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Prostamax ndihmon në:

 • Mbështet funksionimin normal të gjëndrës së prostates;
 • Reduktimin e nevojës për urinim të shpeshtë gjatë natës;
 • Spermatogjenezën normale dhe funksionin seksual te meshkujt.
 • Gjithashtu ju tregojmë se ky produkt përmban:

Përbërësit

 • Ekstrakt i pemës së palmës Saw (Serenoa repens)
 • Ekstrakt hithre (Urtica dioica)
 • Ekstrakt i shelgut Hoary (Epilobium parviflorum)
 • Selen

Udhëzime mbi përdorimin

Në 10 ditët e para merret 1 kapsulë, 2 herë në ditë. Ndërkohë pas ditës së dhjetë, 1 kapsulë 1 njëherë në ditë.

Ndërkohë kohëzgjatja e rekomanduar e marrjes: 4-6 javë. PROSTAMAX rekomandohet për meshkuj mbi 18 vjeç.

Ky suplement është zgjidhja më e mirë dhe më e shpejtë për të gjithë meshkujt.

Firma

Fortex

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fortex – Prostamax”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART