Fontenoce – Ujë për bebe 1,5L

200 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

E indikuar për bebe dhe fëmijë
Uji Fontenoce është i pastër sepse kanë një vlerë shumë të ulët të nitrateve, dhe pa arsenik dhe nitrite.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret tek foshnjat për përgatitjen e qumështit dhe të ushqimeve.

Firma

Fontenoce

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

1.5L

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Fontenoce – Ujë për bebe 1,5L”

LART

×