Foltene – Eyelash and Eyebrow Treatment

1,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Foltene – Eyelash and Eyebrow Treatment

Trajtim për qerpikët dhe vetullat, i formuluar posaçërisht për vetullat dhe  qerpikët e hollë dhe të brishtë. Kjo formulë ekskluzive e bazuar në Tricalgoxyl është një përbërës aktiv kundër rënies së flokëve dhe është patentuar nga Foltene Laboratories, promovon në mënyrë efektive rritjen e qerpikëve, forcon dhe përmirëson pamjen e tyre të përgjithshme duke rezultuar në qerpikët dhe vetullat më të forta, më të trasha dhe më të gjata.

 • Promovon rritjen natyrale të qerpikëve dhe vetullave.
 • Zbut dhe mbron qerpikët dhe vetullat.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes para make-up dhe para gjumit,. Aplikojeni produktin në qerpikët e sipërm dhe të poshtëm duke filluar nga rrënja deri te majat duke përdorur furçën e aplikuesit. Aplikoni trajtimin në qerpikët dhe vetulla te pastra dhe të thata.

Firma

Foltene Pharma

Mosha

Të gjithë

Sasia

8 ml

Aqua (Water), Glycerin, PVP, Glycosaminoglycans, DNA, Sodium Chondroitin Sulfate, Kelp Sulfated Oligosaccharides, Hamamelis Virginiana Leaf Extract (Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/ Leaf/ Twig Extract), Hydroxyethyl Cellulose, Mannitol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Aminomethyl Propanol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Foltene – Eyelash and Eyebrow Treatment”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART