Foika – Froika Anti-Spot Face Cream

2,300 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Krem zbardhues dite me  SPF15, vitaminë C 2% dhe alfa arbutin i përshtatshëm për zbehjen e njollave.

I përshtatshëm për:

 • Lëkurë me njolla (njollat e diellit – efelidet – melasma- njollat e moshës)
 • Hiperpigmentim postinflamator
 • Njollat e shtatzënisë
 • Çngjyrosje, lëkurë e errët
 • Shenjat e plakjes (rrudha, dobësi e lëkurës).

Zvogëlon intensitetin dhe numrin e njollave tashmë ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e të rejave gjithashtu i jep lëkurës shkëlqim dhe uniformitet ngjyrash. Ofron mbrojtje kundër diellit dhe antioksidant gjatë gjithë vitit.

Freskon lëkurën dhe rrit densitetin dhe konsistencën. Hidraton, mbron dhe mban lëkurën në gjendjen e saj normale.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte 1-3 herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Froika

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Me hiperpigmentime

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Foika – Froika Anti-Spot Face Cream”

LART