- 40%

Rilastil – Sun System MD Fluid mbrojtës ndaj diellit (SPF 100+)

2,160 Lekë

(Sun System MD – Fluid SPF 100+)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion fluid me faktor mbrojtës ndaj diellit mbi 100 (SPF 131-UVA 53) i përshtatshëm për parandalimin dhe zbutjen e dëmtive të shkaktuara nga ekspozimi në diell veçanërisht për lëkurat e ndjeshme dhe reaktive dhe për fototipet e çelëta. Produkti nuk jep shkëlqim as efekt të bardhë dhe jep mundësinë të përdoret çdo ditë ose si bazë për make-up. Mbron nga rrezet UVA-UVB, nga njollat dhe foto-plakja e lëkurës. Hidraton lekuren.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni kremin 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni shpesh në sasinë e përshtatshme veçanërisht në ekspozim të gjatë në diell ose në rast djersitjeje.

-Pa paraben
-Pa parfum
-Pa ngjyrues
-Jo komedogjenik
-I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur

Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Sun System MD Fluid mbrojtës ndaj diellit (SPF 100+)”

LART