Florence – Serum me vitaminë C

2,500 Lekë

Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Florence – Serum me vitaminë C

Serumi Florence Organic ofron një pamje më të re me përbërës anti-plakje dhe anti-rrudhë. Ju mund të keni një lëkurë të butë dhe të ndritshme në vetëm disa javë përdorimi.

Vitamina C ndihmon lëkurën tuaj të zëvendësojë qelizat e vjetra, të vdekura me ato të reja, të freskëta për të sjellë një dukje më rinore në fytyrën tuaj.

Serumi i Vitaminës C është një përqëndrim i fuqishëm i përbërësve të pastër me bazë bimore dhe aktive të shkallës terapeutike:

– Vitamina C – Acid Hyaluronic me bazë Bimore – Ekstrakt Botanik i Aloe Vera – Vaj Jojoba – Vitaminë E – Infuzion bimor.

Të gjithë këta përbërës bashkëveprojnë në mënyrë sinergjike për të transformuar fytyrën tuaj, duke ju ndihmuar të trajtoni vijat e holla, të keni një pamje më të shëndetshme dhe më rinore, të zbutni rrudhat dhe të hidratoheni pa një fund të yndyrshëm. Ushqeni  dhe forconi lëkurën tuaj më të qartë, riparoni qelizat e dëmtuara të lëkurës, unifikoni tonin e lëkurës dhe trajtoni njollat nga dielli.

Dukuni më të ri. Ndihuni më të freskët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bio Cosmesi

Mosha

20+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

60ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Florence – Serum me vitaminë C”

LART