Florence – Organic Anti Aging Face Cream

2,900 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Florence Organic Anti Aging Face Cream

Kremi hidratues, kundër rrudhave të fytyrës Florence përmban përbërës që zvogëlojnë vijat e holla, njolla të moshës, rrudhat dhe të gjitha shenjat e tjera të plakjes. I pasur me antioksidantë natyralë e lë lëkurën tuaj dukshëm më të lëmuar dhe më shkëlqyese. Së bashku me retinolin organik, menjëherë ushqen lëkurën tuaj me një dozë optimale të lëndëve ushqyese, duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe rinovimin e qelizave të lëkurës. Rrit nivelet e hidratimit, shpejton qarkullimin e qelizave, rikthen elasticitetin e humbur dhe siguron hidratim afatgjatë gjatë gjithë ditës.

Ideale për fytyrën dhe qafën.

Kremi hidratuesi është formuluar me përbërës të vërtetuar bio-aktivë: Retinol, Acid Hialuronik, Vitaminë C, Vaj Jojoba & Vitaminë E.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni fytyrën dhe prisni që lëkura të thahet. Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë në lëkurën e pastruar dhe të thatë derisa produkti të absorbohet plotësisht.

Firma

Florence

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Dicaprylyl carbonate, Heptyl undecylenate, Coco-caprylate, Caprylic/capric triglyceride, Propanediol, Polyglyceryl-2 stearate, Glycerin, Sodium ascorbyl phosphate, Glyceryl stearate, Stearic acid, Stearyl alcohol, Citrus aurantium amara flower water, Retinol, Ferulic acid, Benzyl alcohol, Prunus amygdalus dulcis oil, Hydrolyzed hyaluronic acid, Simmondsia chinensis oil, Butyrospermum parkii butter, Biosaccharide gum-4, Persea gratissima oil, Sodium lactate, Fructose, Glycine, Niacinamide, Urea, Inositol, Lactic acid, Sodium PCA, Centella asiatica extract, Origanum majorana leaf extract, Camellia sinensis leaf extract, Equisetum arvense extract, Tocopherol, Tocopheryl acetate, Ascorbyl palmitate, Xanthan gum, Maltodextrin, Oryza sativa starch, Lecithin, Parfum, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium glutamate diacetate, Phenoxyethanol, Sodium benzoate, Citric acid,

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Florence – Organic Anti Aging Face Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART