Florence – Krem anti-aging me sekrecione të kërmijve

3,500 Lekë

(Crema viso con bava di lumaca)

Përshkrimi i Produktit

Florence – Krem anti-aging me sekrecione të kërmijve

Kremi për fytyrën Florence me sekrecione të kërmijve është një krem ​​hidratues dhe kundër rrudhave me një teksturë të lehtë. Acidi Hyaluronik hidraton thellë lëkurën, ndërsa kolagjeni ruan elasticitetin. Acidi glikolik stimulon formimin e kolagjenit, duke e bërë lëkurën të ndritshme, ndërsa vitaminat dhe proteinat nxisin oksigjenimin, duke siguruar hidratim dhe veprim antioksidues dhe anti-plakje. Kremi për fytyrën Florence zvogëlon dukshëm vijat e holla, rrudhat, shenjat, skuqjet dhe njollat ​​e lëkurës. Përbërësit e shumtë aktivë: ekstrakt kërmilli me alantoinë, acidi hialuronik, vitamina B1, B2, C, E, acidi glikolik, elastina, kolagjeni, betakaroteni, vaji i avokados, proteinat dhe aminoacidet, ndihmojnë në rigjenerimin e lëkurës. Kremi për fytyrën Florence me ekstrakt kërmilli ka 100% përbërës natyral.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit të fytyrës, vendoseni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte, duke e masazhuar lehtë derisa të përthithet plotësisht. Kremi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë dhe lëkurën e ndjeshme.

Firma

Florence

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Snail secretion filtrate extract, Caprylic / capric triglyceride, Cetearyl alcohol, Propylheptyl caprylate, Snail secretion filtrate, Butyrospermum parkii butter *, Glycerin, Propanediol, Rosa damascena flore water *, Cetearyl glucoside, Ethylhexyl stearativa syllabus starch, Lycium barbarum fruit extract *, Aqua, Persea gratissima oil *, Prunus amygdalus dulcis *, Hydrolyzed hyaluronic acid, Tocopheryl acetate, Ascorbyl palmitate, Lecithin, Xanthan gum, Parfum, Ethylhexylglycerin, Benzylium, Glyceryl stearzo alcoholate alcohol diacetate, Potassium sorbate, Citric acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Florence – Krem anti-aging me sekrecione të kërmijve”

LART