- 20%

Filorga – UV-Defence (SPF 50+)

2,992 Lekë

Krem mbrojtës kundër diellit me SPF 50+. UV-Defence është një produkt kundër rrezeve UV , kundër rrudhave dhe  njollave.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga UV-Defence SPF 50+

Mbroni lëkurën tuaj ndërsa luftoni rrudhat dhe njollat e errëta me Filgora UV Defense Urban Sun Care, një SPF50 + i përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës, që gjithashtu do të trajtojë shenjat e plakjes.

Duke mbrojtur fytyrën nga rrezet e dëmshme UV dhe radikalet e lira, Filgora UV Defence realizon mbrojtje shumë të lartë në sajë të kombinimit të saj të fuqishëm të filtrave të diellit dhe vitaminës E.

Ky krem me teksturë jo vajore do të zbehë gjithashtu njollat e errëta dhe hiperpigmentimin me kalimin e kohës duke përdorur një ekstrakt që do të rregullojë sintezën e melaninës dhe do të ndihmojë në përmirësimin e tonusit të lëkurës.
Një kombinim i ekstraktit të algave kafe me acidin hialuronik, I cili ndihmon në rigjenerimin e indeve të lëkurës dhe ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes.

Pse duhet te zgjedhim Filgora UV-Defense:

Jo vetëm që Filgora UV-Defense ofron mbrojtje dhe efekt korrigjues të njollave të errëta; por gjithashtu mund të përdoret pas terapisë me lazer, injeksioneve estetike ose peeling kimik.

Nuk përmban paraben dhe është i përshtatshëm për vegjetarianet.

Udhëzime mbi përdorimin

E përsosur për përdorim pas procedurave estetike. Thjesht vendoseni në fytyrën tuaj në mëngjes si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.
Gjithçka që ju nevojitet për ta mbajtur lëkurën tuaj të mbrojtur nga rrezet e dëmshme të diellit, në mënyrë që lëkura juaj të ushqehet dhe të jetë e mbrojtur në të njëjtën kohë.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Homosalate, C12-15 Alkyl Benzoate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Bis-Ethylhexylphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Hydroxypropyl Starch Phosphate,Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Potassium Cetyl Phosphate, Ethylhexyl Triazone, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Parfum, Dimethicone, Disodium EDTA, Sucrose Palmitate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract, Xanthan Gum, Glyceryl Linoleate, Laminaria Ochroleuca Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Glucose, Citric Acid, Humulus Lupus (Hops) Strobile, Lecithin, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Sodium Acetate, Lysine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – UV-Defence (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART