- 20%

Filorga – Universal Cream

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Filorga Universal Cream

Kremi Universal Filorga është shumëfunksional i përshtatshëm për të gjithë familjen: hidraton, mbron dhe riparon. Çdo ditë, lëkura juaj është në kontakt me agresorë të jashtëm si rrezet ultraviolet dhe ndryshimet e temperaturave.

Kjo formulë minimaliste rigjeneruese hidraton dhe mbron lëkurën në një hap të vetëm dhe është e përkryer për t’u marrë me pushime ose për të zgjidhur të gjitha problemet e lëkurës.Tekstura fluide përthithet shpejt dhe ndihmon në rigjenerimin e dermës dhe epidermës.

Përbërësit aktivë

 • Ureja dhe acidi hialuronik i kapsuluar nxisin një hidratim afatgjatë
 • Polisakaridet qetësojnë dhe mbrojnë lëkurën
 • Peptidi përforcues i kolagjenit rigjeneron dermën dhe epidermën

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe trup. Ideale për hidratim pas ekspozimit në diell.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aqua (Water), Oxidized Corn Oil, Propanediol Caprylyl Methicone, Glycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Hydroxyethyl Urea, Polymethyl Methacrylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2, Dipolhydroxystearate, Phenoxyethanol, Sodium Acrylates/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, 1-2-Hexanediol, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum (Fragrance), Polysorbte-80, Sucrose Palmitate, Tocopheryl Acetate, Chlorphenesin, Biosaccharide Gum-2, Mimosa Ternuiflora Bark Extract, Isohexadecane, Allantoin, Ammonium Lactate, Disodium Edta, Laminaria Ochroleuca Extract, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdallus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Sorbitan Oleate, Citric Acid, Arthemia Extract, Glucose, Sodium Hyaluronate, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Hexapeptide-9, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Cyanocobalamin, Deoxycitidine, Deoxyguanosine, Deoxythimidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Onithine, Glutamic Acid, Nicotinamide, Adenine, Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Co-Enzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal 5-Phosphate, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium, Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Universal Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART