Filorga – Time Zero Serum

7,100 Lekë

Një serum me veprim të dyfishtë anti-age dhe efekt lifting të fytyrës

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Time Zero Serum

Korrigjues i mirë i rrudhave

E gjithë ekspertiza e Filorga në mjekësinë estetike brenda një serumi me formulë të dyfishtë [anti-rrudhe + lift] për të zvogëluar dukshëm të gjitha pjesët e rrudhave.

Nje serum me veprim dhe cilesi te dyfishte anti-plakje dhe efekt lifting te fytyrës.

Përbërësit

 • Rrudhat e mimikes: një dyshe tripeptid-heksapeptid për të relaksuar tiparet e lëkurës, pa ngrirë shprehjet e fytyrës.
 • Rrudha të thella: një treshe përbërësish aktivë me bazë acidi hialuronik për të zbehur rrudhat e thella.
 • Rrudhat sipërfaqësore: glukonolaktoni eksfoliant i kombinuar me një përbërës aktiv me efekt peeling për të zbutur mikro-çarjet në lëkurë.
 • Rrudhat e lodhjes: një duo lëndësh aktive ndihmojnë në tonifikimin e shtresës së lëkurës dhe zbutjen e tipareve.

Rezultati

Ditë pas dite,do te shihni korigjimin e rrudhave dhe një fytyre më të rinuar.

Udhëzime për përdorimin

Aplikojeni çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, para kremit të ditës dhe/ose natës.

Firma

Filorga

Mosha

40+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water), Glycerin, Hydrolyzed Yeast Extract, Ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alcohols, Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Butylene Glycol, Gluconolactone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sucose Palmitate, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 80, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Linoleate, Isohexadecane, Sodium Hydroxide, Allantoin, Prunus Amygdallus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Disodium Edta, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Trihydroxystearin, Carbomer, Polyglucuronic Acid, Dipeptide, Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Polysorbate-20, Caprylyl Glycol, Crithmum Maritimum Extract, Glucose, Lecithin, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Acetyl Hexapeptide-8, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine, Palmityl Tripeptide-1, Alanine, Histidine, Valine, Palmitoyl Tetrrapeptide-7, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Glucomannan, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Cyanocobalamin, Deoxycitidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide, Adenine Nucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Sodium Uridine Triphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucléotide, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal 5-Phosphate, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Zero Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART