- 20%

Filorga – Time Filler Night Cream

7,952 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Time Filler Night

Eleminoni linjat e holla te rrudhave me Filorga Time-Filler Night Cream, një krem nate rigjenerues, anti-age.

Formula e saj e teknologjisë së lartë është e pasuruar me peptide që nxisin kolagjenin për të parandaluar ngrirjen e shprehjes së fytyrës, si dhe acidin hialuronik për të hidratuar intensivisht, trajtuar dhe korrigjuar rrudhat, madje edhe të thella.

Linjat e holla duken të reduktuara falë glukonolaktonit eksfoliant, të kombinuar me një ekstrakt bimësh hidratues, për të siguruar që lëkura juaj të ushqehet thellë gjatë kohës që flini.duke riparuar dhe përsosur lëkurën tuaj deri në mëngjes.

Formula detoksifikon dhe përmirëson elastinën e lëkurës, duke punuar në konturimin dhe zbutjen e tipareve të fytyrës. Funksionon natën për të zvogëluar shenjat e fryrjes, duke siguruar që lëkura juaj të duket shkëlqyese dhe e persosur, në mënyrë që të jeni gati ta nisni ditën.

Pse të Zgjedhim Time-Filler Night Multi-Correction Wrinkles Night

Konsistenca kremoze si xhel absorbohet menjëherë në lëkurë, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar me një aromë të lehtë dhe te kendshme për shqisat.

Udhëzime mbi përdorimin

Për rezultate më të mira, pastrojeni lëkurën tuaj para se të vendosni kremin. Pastaj masazhojeni butësisht në fytyrë dhe qafë, para gjumit.

Firma

Filorga

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Akneike, Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Aqua (Water, Eau), Propanediol, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium, Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Imperata Cylindrica Root Extract, Butylene Glycol, Cetearyl Isononanoate, Gluconolactone, Squalane, Sucrose Palmitate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Glyceryl Linoleate, Stearalkonium Hectorite, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum, Propylene Carbonate, Pentylene Glycol, Peucedanum Graveolens (Dill) Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Carbomer, Silica, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Biosaccharide Gum-1, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Polysorbate-20, Sodium Citrate, Passiflora Edulis Fruit Extract, Crithmum Maritimum Extract, Glucose, Potassium Sorbate, Potassium chloride, Calcium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Glutamine, Acetyl Hexapeptide-8 Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Dimethicone, Lysine HCL, Arginine HCL, Palmitoyl Tripeptide-1, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Biotin, Prolin, Methionine, Taurine, Hydroxypropline, Glucosamine HCL, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Calcium Pantothénate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Night Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART