- 20%

Filorga – Time Filler Mat

5,992 Lekë

Perfeksionues mat për rrudhat dhe poret.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Time Filler Mat 

Kjo formulë përdoret për shumë qëllime. Adreson të gjitha llojet e rrudhave për të shndërruar dukshëm dhe për të ridensifikuar fytyrën. Kompleksi ekskluziv NCEF i Filorga, një tripetid do të adresojë rrudhat e tkurrjes duke relaksuar tiparet, ndërsa një peptid i fuqishëm që stimulon kolagjenin të kapsuluar me acidin hialuronik do të shndërrojë dukshëm rrudhat e thella.
Shtimi i një ekstrakti bimor do të kapë në mënyrë efektive linjat e dehidrimit.

Përbërësit

 • Falë përbërësit aktiv astringjent, ekstrakt antibakterial grek të pemës do të zvogëlojë madhësinë e poreve.
 • Përfshirja e zinkut në formulën e kremit siguron një efekt mat të qëndrueshëm.
 • Ekstrakti bimor ndihmon në hidratimin dhe mirëmbajtjen e lëkurës

Rezultatet

Që në përdorimin e parë ky krem-xhel do të zbusë dhe rigjenerojë lëkurën. Me përdorim të rregullt, diferenca do të jetë e mrekullueshme. Shenjat e moshës do jenë përmbysur duke theksuar bukurinë tuaj natyrore për të lejuar një përfundim të përsosur dhe pa shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo mëngjes në rutinën tuaj duke e aplikuar në fytyrë dhe qafë. Masazhoni krem-xhelin duke përdorur majat e gishtave.

Firma

Filorga

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Polysilicone-11, Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dicaprylyl Carbonate, Imperata Cylindrica Root Extract, Propylheptyl Caprylate, Squalane, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sucrose Palmitate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Parfum (Fragrance), Zinc Pca, Stearalkonium Hectorite, Glyceryl Linoleate, Alcohol, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Decylene Glycol, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Laureth-12, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Lecithin, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Carbomer, Phenethyl Alcohol, Plankton Extract, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Citric Acid, Potassium Sorbate, T-butyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Achillea Millefollium Extract, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Potassium Hydroxide, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Palmitoyl Tripeptide-38, Tocopherol, Sodium Chloride, Glucose, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Sodium Acetate, Ascorbic Acid, Lysine Hcl, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Glutathione, Cyanocobalamin, Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Sodium Uridine Triphosphate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Nicotinamide Adenine Dinucleotide Phosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, Pyridoxine, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Mat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART