- 20%

Filorga – Time Filler Mask

1,112 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Time Filler Mask

Filorga Time Filler Mask është një maskë e zezë që ofron fuqinë e një serumi të përqendruar për lëkurë më të butë dhe më të re në 15 minuta.

Maska ofron të gjitha përfitimet e kremit Time Filler të Filorgës i cili minimizon rrudhat në 2 muajt e parë të përdorimit të produktit.

Maska vepron në 15 minuta falë fibrave të zeza dhe kolagjenit natyral për të zbutur dhe rigjeneruar lëkurën që nga aplikimi i parë.

Teknologjia e fibrave të zeza është teknologji inovative që përshtatet në mënyrë të përsosur me linjat e fytyrës.

Udhëzim mbi përdorimin

 • Hapni paketimin, shpalosni maskën dhe vendoseni në fytyrë të pastër.
 • Mbajeni në fytyrë për 15 minuta.
 • Përhapeni serumin e mbetur duke e masazhuar me majat e gishtërinjve.
 • Përsëriteni aplikimin një ose dy herë në javë.
Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Polysorbate 20, Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Fucose, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Benzoate, Caesalpina Spinosa Gum, Gluconolactone, Benzyl Benzoate, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Calcium Gluconate, Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Mask”

LART