- 20%

Filorga – Time Filler Intensive Wrinkle Multi Correction Serum

Original price was: 7,900 Lekë.Current price is: 6,320 Lekë.

Serum për trajtim intensiv  të rrudhave, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Time Filler Intensive Wrinkle Multi Correction Serum

Serum kundër plakjes i dedikuar për trajtimin intensiv të të gjitha llojeve të rrudhave.

I frymëzuar nga teknikat e mjekësisë estetike përdor një formulë eksperte të bazuar në përbërës aktivë që synojnë njëkohësisht lloje të ndryshme rrudhash si ato sipërfaqësore, të mimikës, për shkak të dehidratimit, apo rrudhat e thella të moshës.

I pasuruar me polisakaride me efekt hidratues dhe tendosje të lëkurës e bën tëksurën ultra të lehtë dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit aktiv: ekstrakt kopër deti, hexapeptide, peptide, acid hialuronik të kapsuluar, përbërës aktiv ristrukturues.

Veçoritë e produktit

 • Efektiviteti i provuar klinikisht
 • E testuar nën kontroll dermatologjik
 • Prodhuar në Francë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet si produkt i kujdesit ditor, para kremit në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafën.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Glycereth-26, Butylene Glycol, Glycerin, Squalane, Pentylene Glycol, Imperata Cylindrica Root Extract, Phenoxyethanol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Ppg-26-Buteth-26, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum (Fragrance), Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Glyceryl Linoleate, O-Cymen-5-Ol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Carbomer, Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Hydroxide, Anigozanthos Flavidus Extract, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Polysorbate 20, Sodium Citrate, Crithmum Maritimum Extract, Glucose, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Palmitoyl Tripeptide-1, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Biotin, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Intensive Wrinkle Multi Correction Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART