- 20%

Filorga – Time Filler Eyes

Original price was: 8,650 Lekë.Current price is: 6,920 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Time Filler Eyes

Krem korrektues absolut konturit të syve. Korrigjon dhe mbulon të gjitha llojet e rrudhave, qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve.
Laboratoret Filorga kane transportuar terapi te kombinuar në një koncentrat shumë të fortë, i aftë të mbushë tipe të ndryshme rrudhash dhe inestetizmash përreth syrit, pavarësisht origjinës së tyre.

Përbërësit

 • Përmban Tripeptide të ngjashme me Botoxin, të cilat ndihmojnë dhe relaksojnë muskujt e fytyrës dhe lëkurën.
 • Ka efekt zbutës të dukshëm, ku lëkura ndihet më e butë në prekje.
 • Acidi Hyaluronic i kapsuluar mbush pamjen e rrudhave, ndërsa një peptid i infuzionuar NCTF® stimulon sintezën e kolagjenit për ti dhënë lëkurës elasticitetin që i duhet.
 • I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm dhe delikatë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke goditur lehtë në të gjithë konturin e syve pa harruar qepallën e sipërme dhe bazën e qerpikëve.

Firma

Filorga

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

15ml

Lloji i lëkurës

Akneike, Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Eyes”

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Propanediol Caprylic/capric Triglyceride, C12-16 Alcohols, Squalane, Ethylhexyl Palmitate, Albiizia Julibrissin Bark Extrac, Benzyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Isododecane, Sodium Polyacrylate Starch, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sucrose Palmitate, Polyacrylate-13, Behenyl Beeswax, Hydrogenated Polydecene, Stearyl Beeswax, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Polyisobutene, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, CI 77891 (Titanium Dioxide), Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Hydroxide, Mica, Trihydroxystearin, Polysorbate 20, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Sorbitan Isostearate, Silica, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Crithmum Maritimum Extract, Glucose, Phenoxyethanol, Dipeptide Dialmunobutyrol Benzylamide Diacetate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Acetate, Tocoopherol, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Glucomannan, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxproline, Glucosamine HCL, Coenzyme A, Sodium Glucoronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART