- 20%

Filorga – Time Filler Essence Anti-Wrinkle Lotion

Original price was: 4,600 Lekë.Current price is: 3,680 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Time Filler Essence Anti-Wrinkle Lotion

Locion kundër rrudhave, i krijuar për ta lënë lëkurën më të lëmuar, të hidratuar, rrezatuese dhe të përgatitur në mënyrë perfekte për produktet tuaja të rutinës së përditshme të bukurisë dhe për të maksimizuar përfitimet e tyre.

Bazuar në ekspertizën e mjekësisë estetike formula mbështetet në një ekstrakt të fuqishëm bimor që rrit sintezen e kolagjenit, veprimi i të cilit është i ngjashëm me atë të retinolit, një përbërës aktiv kryesor kundër plakjes, i njohur për vetitë e tij kundër rrudhave. Kjo plotësohet nga një kompleks hidratues si NMF (faktorit natyral hidratues) që imiton aftësinë natyrale të lëkurës për të mbajtur ujin, duke i siguruar lëkurës hidratim për 24 orë dhe një barrierë të përforcuar të lëkurës.

NCEF plotëson formulën së bashku me glukonolaktonin, një eksfoliant natyral që largon qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës.

Rezultatet: lëkurë e lëmuar dhe me shkëlqim, e gatshme për aplikimin e produkteve të rutinës suaj.

Veçoritë e produktit

 • Rezultate të dukshme nga aplikimi i parë: + 90%  lëkurë të freskët dhe të hidratuar
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
 • Teksturë e lehtë me bazë ujore
 • Formuluar me 87% përbërës me origjinë natyrale

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, si hapi i parë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Hidhni disa pika të locionit në pëllëmbën e dorës, më pas aplikojeni produktin në të gjithë fytyrën dhe qafën. Mos e shpëlani.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Isopentyldiol, Gluconolactone, Polysorbate 20, Saccharide Isomerate, Sodium Hydroxide, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Parfum (Fragrance), O-Cymen-5-Ol, Maltodextrin, Adenosine, Sucrose Palmitate, Glucose, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Essence Anti-Wrinkle Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART