- 20%

Filorga – Time Filler Cream

5,992 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Time Filler

Korrigjo të gjitha llojet e rrudhave me Filorga Time-Filler Absolute Wrinkle Correction Cream, një krem hidratues anti-age, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave duke vënë në pah konturet e fytyrës.

Kremi korrigjues absolut i rrudhave funksionon duke përgjysmuar thellësinë e të gjitha llojeve të rrudhave në dy muaj. E pasuruar me një tripeptid, tiparet do të relaksohen pa ngrirë shprehjet e fytyrës, ndërsa një peptid i fuqishëm që stimulon kolagjenin do të kombinohet me acidin hialuronik për të mbushur rrudhat e thella.

Falë përbërësve aktiv me efekt peeling, çdo mikro çarje do të zbutet dhe zvogëlohet butësisht, ndërsa një ekstrakt shtesë bimor, do të kapë ujin për të zvogëluar në mënyrë efektive çdo vijë dehidratimi.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastruar dhe të tharë.

Firma

Filorga

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

E thatë, Mikse

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Isododecane, Squalane, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetyl Ethylhexanoate, Imperata Cylindrica Root Extract, Dimethicone, Orbignya Oleifera Seed Oil, Dimethicone/Bis-Isobutyl PPG-20 Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Parfum (Fragrance), Stearalkonium Hectorite, Glyceryl Linoleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Chlorphenesin, Propylene Glycol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum,Silica, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Biosaccharide Gum-1, Hydrogenated Vegetable Oil, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Caprylyl Glycol, Carbomer, Glyceryl Caprylate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Crithmum Maritimum Extract,Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Palmitoyl Tripeptide-38, Sodium Chloride, Glucose, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Sodium Acetate, Ascorbic Acid, Lysine HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Glutathione, Cyanocobalamin, Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Nicotinamide Adenine Dinucleotide Phosphate, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, Pyridoxine, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopherol Phosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART