- 20%

Filorga – Time Filler 5XP Cream-Gel

Original price was: 7,500 Lekë.Current price is: 6,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Time Filler 5XP Cream-Gel

Filorga Time Filler 5XP  krem-xhel është një përkujdesje fytyre e destinuar për lëkurat e kombinuara në të yndyrshme, për korrigjim intensiv të të gjitha llojeve të rrudhave.

Formula e tij shoqëron përbërës aktivë të fuqishëm: Tripeptid, Acidi Hyaluronik, Christe Marine, ekstrakt i bimëve dhe përbërës aktiv ristrukturues, për të relaksuar linjat e shprehjes, për të mbushur rrudhat e thella, për rrudhat e sipërfaqes së lëmuar, rrudhat nga dehidratimit dhe për rrudhat e lëmuara të qafës.

Ideale për lëkurat e kombinuara dhe të yndyrshme, tekstura e tij zbutëse xhel-krem e pasuruar me zink matifikon menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme.

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastruar dhe të tharë.

Firma

Filorga

Mosha

40+

Lloji i lëkurës

E thatë, Mikse

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Propylheptyl Caprylate, Silica, Dicaprylyl Carbonate, Squalane, Imperata Cylindrica Root Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Zinc PCA, Sucrose Palmitate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Zinc PCA, Sucrose Palmitate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Parfum (Fragrance), Cetyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Stearalkonium Hectorite, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Biosaccharide Gum-1, Carbomer, Sodium Phytate, Hydrogenated Vegetable Oil, Adenosine, Anigozanthos Flavidus Extract, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Levulinic Acid, Glyceryl Caprylate, Potassium Sorbate, Polysorbate 20, Sodium Citrate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Crithmum Maritimum Extract, Glucose, Tocopherol, P-Anisic Acid, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine HCL, Arginine HCL, Palmitoyl Tripeptide-1, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Biotin, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCL, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine, Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Time Filler 5XP Cream-Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART