- 20%

Filorga – Sleep & Lift

Original price was: 9,000 Lekë.Current price is: 7,200 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Sleep & Lift

Krem ultra-lift i natës. Rindërtimi i dukshëm i lëkurës.

Një krem ultra-lifting nate i formuluar me përbërës aktivë që rrjedhin nga procedurat aestetike për një efekt radikal anti-plakje. Një efekt lifting ristrukturimi, natë pas nate.

 • Efekti lifting suprizues [tipare më të buta + volum i rivendosur]
 • Për herë të parë përfshihen në një krem faktorët plazmatikë lifting duke kombinuar: faktorët rritës qelizor + kolagjen + acid Hialuronik, për të forcuar dukshëm tiparet, për të mbushur lëkurën dhe për të rikonstruktuar fytyrën.
 • Veprim ripërtëritës gjatë natës: Rezultat i kërkimeve për rikuperimin e lëkurës, një dyshe aminoacide rigjeneron lëkurën për të rivendosur elasticitetin dhe densitetin e lëkurës brenda natës.

Udhëzim mbi përdorimin

 Vendoseni në mbrëmje në një fytyrë të pastër. Masazhoni fytyren pas aplikimit të kremit.

Firma

Filorga

Mosha

25+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Cetyl Palmitate, Myristyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Octyldodecanol, Pentylene Glycol, Arginine PCA, Ceteareth-20, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Glucoside, Polyacrylate-13, Dimethyl Isosorbide, Styrene/Acrylates Copolymer, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Parfum (Fragrance), Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate crosspolymer, Polyisobutene, Sucrose Palmitate, Sodium Hydroxide, Mica, CI77891 (Titanium Dioxide), Glyceryl Linoleate, O-Cy-Men-5-Ol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Polysorbate-20, Disodium Edta, Trihydroxystearin, Sorbitan Isostearate, Citric Acid, Plankton Extract, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Glucosde, Sodium Benzoate, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Phytic Acid, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate-80, Glucomannan, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Cyanocobalamin, Deoxycitidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Amynobutyruc Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzym A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal 5-Phosphate, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Sleep & Lift”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART