- 20%

Filorga – Scrub & Detox

Original price was: 5,420 Lekë.Current price is: 4,336 Lekë.

Eksfoliues dhe detoksifikues intensiv që zbut lëkurën në vetëm 5 minuta.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Scrub & Detox

Scrub & Detox është një eksfoliues i dyfishtë për të detoksifikuar intensivisht dhe për të zbuluar një lëkurë të re në vetëm 5 minuta.

 • Eksfolim i dyfishtë (mekanik dhe enzimatik): një kompleks i dyfishtë zbut lëkurën,heq papastërtitë dhe e lë atë të butë.
 • Detoksifikimi i lëkurës (i menjëhershëm dhe afatgjatë): polifenolët detoksifikues dhe karboni aktiv veprojnë në lëkurë dhe e lënë të pastër dhe rrezatuese.

Lëkura do të jete më e butë, më e pastër dhe më e ndritshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Dy herë në javë:

 • Vendoseni me masazhe rrethore në lëkurë të pastër dhe të lagur & lëreni për 2-3 minuta. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.
Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Propanediol, Niacinamide, Pumice, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, CI77499 (Iron Oxides), Sodium Acrylates Crosspolymer-2, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Chlorphenesin, Shellac, CI77891 (Titanium Dioxide), Sucrose Palmitate, Passiflora Edulis Fruit Extract, Charcoal Powder, Papain, Silica, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Algin, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methonine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCL, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl, Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Scrub & Detox”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART