Filorga – Pore Express

4,260 Lekë

Sublimizon lëkurën duke i dhënë shkëlqim dhe dritë. Trajtim i rrudhave dhe shenjave të lodhjes.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Pore Express

Pore Express është një koncentrat me përbërës aktivë  pastrues, në një bazë me veprimi të dyfishtë.

Primer matifikues i përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme, i cili ndihmon në ngushtimin e poreve të zmadhuara dhe zgjeruara.

Një kombinim i 4 aktiveve (astrigjent bio-fermentues + bimë sebo-reduktuese + niacinamide qetësuese + përforcues i kolagjenit) të cilët veprojnë menjëhere për të minimizuar poret, tepricën e sebumit, skuqjen difuze dhe pikat e zeza.

Eshtë një mbrojtje e mirëfilltë urbane kundër papastërtive dhe ndotjes për një lëkurë të pastër gjatë gjithë ditës.

Tekstrua transparente nuk lë asnjë efekt vajor në lëkurë.

Jo-komedogjene.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni në të gjithë fytyrën tuaj përpara se të vendosni make up-in.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Cyclopentasiloxane, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Niacinamide, Diisopropyl Adipate, Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, PEG-12 Dimethicone/PPG-20 Crosspolymer, Propanediol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Boron Nitride, Glycerin, Hydrostearic Acid, Peg-75 Stearate, Dimethicone Crosspolymer, Pentylene Glycol, Sodium Polyacrylate Starch, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Ceteth-20, Steareth-20, Dimethiconol, Sucrose Palmitate, 1-2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Enanthia Chlorantha Bark Extract, CI77891 (Titanium Dioxide), Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, CI77492 (Iron Oxides), Sodium Salicylate, Rhamnose, Glucose, CI77491 (Iron Oxides), Glucuronic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, CI77499 (Iron Oxides), Potassium Chloride, Aluminium Hydroxide, Potassium Sorbate, Cakcium Chloride, Algin, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Glutamine, Oleanolic Acid, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, GLucosamine HCL, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcum Pantothénaate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Pore Express”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART