- 20%

Filorga – Oxygen Peel

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Oxygen Peel

Locion rioksigjenues, i cili vepron kundër rrudhave, për të nxitur shkëlqimin dhe homogjenitetin e fytyrës, për një efekt të ri të lëkurës.

 • Rioksigjenues.
 • Locion micro-peeling.
 • Ndihmon në korrigjimin e rrudhave dhe poreve. I dhuron lëkurës rrezatim dhe njëtrajtshmëri.

Zbutje intensive: Eksfolion lëkurën dhe zbut rrudhat dhe poret.
Hidratim ultra-freskues: Acidi hialuronik rihidraton dhe e bën lëkurën më të plotë.
Rrezatim: Sensorët bio-aktive të oksigjenit mundësojnë rigjenerimin e qelizave duke i dhuruar lëkurës një pamje të freskët dhe rrezatuese.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër në mbrëmje duke përdorur pambuk pastrues për të përfunduar proçesin e heqjes së makeup-it. Përdoreni çdo ditë pas larjes së fytyrës. Evitoni kontaktin me zonën e konturit të syve. Mos e shpëlani pas aplikimit. Mbajeni në temperaturën e ambientit dhe larg dritës së diellit.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Gluconolactone, Alcohol, Propanediol, Sodium Hydroxide, Capryloyl Glycine, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Pentylene Glycol, Methyl Diisopropyl Propionamide, Glycolic Acid, Citric Acid, Disodium Edta, Mandelic Acid, Parfum (Fragrance), Phytic Acid, Salicylic Acid, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Glucose, Ethylhexylglycerin, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Cyanocobalamin, Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Sodium Uridine Triphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal 5-Phosphate, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Oxygen Peel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART