- 20%

Filorga – Oxygen Glow Mask

Original price was: 4,130 Lekë.Current price is: 3,304 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Oxygen Glow Mask

Oxygen-Glow Mask është një maskë perfekte e rekomanduar për të lëmuar dhe detoksifikuar lëkurën.

Kjo maskë heq defektet në kohë reale dhe rrit shkëlqimin menjëherë për një lëkurë të bukur natyrale në 10 minuta.

Udhëzim mbi përdorimin

Vendosni maskën në një shtresë të bollshme në lëkurë të pastër dhe të thatë, në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Lëreni të veprojë për 10 minuta. Hiqeni me një pambuk të lagur. Përdoreni një deri në tre herë në javë.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Synthetic Fluorphlogopite, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Gluconolactone, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, CI 77891 Tiitanium Dioxide), Arachidyl Alcohol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cera Alba (Beeswax, Beeswax), Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Hydrolyzed Lupine Protein, Arachidyl Glucoside, Perfume (Fragrance), Ethylhexyl Salicylate, Chlorphenesin, Tin Oxide, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Propaeolum Majus Flower / Leaf / Stem Extract, Hydrogenated Polydecene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sucrose Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Hydroxystearic Acid, Papain, Citric Acid, Alumina, Glyceryl Linoleate, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Ethylhexyglycerin, Folic Acid, Algin, CI 17200 (Red 33), Glucose, Potassium Chloride, Sup Dismutase, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine HCl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme a, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol , Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Oxygen Glow Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART