- 20%

Filorga – Oxygen Glow Eyes

3,096 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Oxygen Glow Eyes

Përkujdesje e rekomanduar për konturin e syve me pamje të zbehtë, të lodhur dhe me rrudha.

Kryen një aksion të trefishtë mbi :

 • Rathët e zinj të syrit
 • Fryrjes së syrit
 • Rrudhat e dukshme

I testuar nga okulistët, lejon vendosjen nën sy pa pasur asnjë rrezik për shëndetin e syve.

I përshtatshëm dhe për sy të ndjeshëm dhe delikatë.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje duke shtypur lehtë zonën e syve.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, C12-16 Alcohols, Pentylene Glycol, Mica, Polyacrylate-13, CI 77891 (Titanium Dioxide), Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Hydrolyzed Lupine Protein, Butylene Glycol, Polyisobutene, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Perfume (Fragrance), Dimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, O-Cymen-5-Ol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Disodium Edta, Sucrose Palmitate, Buteth-3, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, CI 77491 (Iron Oxides), Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Folic Acid, Alcohol , Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tributyl Citrate, Glucose, Acetyl Tetrapeptide-5, Citric Acid, Potassium Chloride, Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, G Lysamine, Sodium Phosphate, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme a, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide , Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Oxygen Glow Eyes”

LART