- 20%

Filorga – Oxygen Glow Cream

Original price was: 5,350 Lekë.Current price is: 4,280 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Oxygen Glow Cream

Krem super-perfeksionues i rrezatimit.

Zbut, njëtrajtëson lëkurën dhe i jep asaj shkëlqim. Ka si qëllim perfeksionimin e lëkurës. Kombinim i një çliruesi oksigjeni energjizues, acidit hialuronik zbutës që ofron një pamje më të njëtrajtëshme të lëkurës dhe duke e bërë lëkurën të duket e përsosur ditë pas dite.

 • Ndriçimi i fytyrës i dukshëm dhe i menjëhershëm.
 • Strukturë ndriçuese hidratuese që integron teknologjinë Photoperfector HD për një lëkurë të përmirësuar dukshëm.
 • Korrigjon pabarazitë e teksturës së lëkurës, dehidratimin, njëtrajtëson tonalitetin e lëkurës.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Propanediol, Hydrogenated Coconut Acid, C15-19 Alkane, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Gluconolactone, Phenoxyethanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrolyzed Lupine Protein, Synthetic Fluorphlogopite, Sodium Stearoyl Glutamate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Hydroxide, Coco-Caprylate Caprate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Chlorphenesin, Cetyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 80, Sorbitan Stearate, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Biosaccharide Gum-1, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sucrose Palmitate, Hydrogenated Polydecene, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tin Oxide, Hydroxystearic Acid, Glyceryl Linoleate, Sodium Benzoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Alumina, Citric Acid, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Folic Acid, Tocopherol, Glucose, Palmitoyl Tetrapeptide-10, Potassium Chloride, CI 17200 (red 33), Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme a, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Oxygen Glow Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART