- 20%

Filorga – Optim Eyes 3in1

Original price was: 4,800 Lekë.Current price is: 3,840 Lekë.

Kremi hidratues i konturit të syve me veprim të trefishtë për të reduktuar rrathët e errët, edemën dhe rrudhat në një produkt të vetëm.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Optim Eyes 3in1

Krem rigjallërues 3-në-1 për konturin e syve, i krijuar për të reduktuar shfaqjen e rrathëve të errët, edemën dhe rrudhat.

Kombinon një veprim intensiv korrigjues me një veprim revitalizues për të luftuar kundër efekteve të shkaktuara nga mungesa e gjumit dhe për t’ju ndihmuar të rifitoni një pamje të freskët.

 • Rezultatet janë të dukshme në 3 ditë
 • 83% e perdoruesve kanë rrathët e zinjë më pak të dukshëm
 • 76% zbulojnë se enjtja është zvogëluar dhe rrudhat janë reduktuar
 • Formuluar me përbërës 96% me origjinë natyrale.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Ideal për të gjitha llojet e lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje rreth zonës së konturit të syve.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, C12-16 Alcohols, Dicaprylyl Carbonate, Peg-8, Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Polyacrylate-13, Phenoxyethanol, Undecane, Tridecane, Polyisobutene, Sucrose Palmitate, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Steareth-20, Caprylyl Glycol, Hesperidin Methyl Chalcone, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glyceryl Linoleate, O-Cymen-5-Ol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sodium Polyacrylate, Sodium Phosphate, Sodium Citrate, Chlorhexidine Digluconate, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Sorbate, N-Hydroxysuccinimide, Potassium Chloride, Dipeptide-2, Sodium Hydroxide, Nonapeptide-1, Calcium Chloride, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Glutamine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Chrysin, Palmitoyl Tripeptide-1, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Biotin, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Phosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Optim Eyes 3in1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART