- 20%

Filorga – NCEF Shot

Original price was: 8,400 Lekë.Current price is: 6,720 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga NCEF Shot

Filorga NCEF Shot është një pëkujdesje me teksturë të lehtë, ultra e koncentruar në NCEF për një veprim intensiv pro-rinor dhe për një lëkurë të rinovuar.

Ofron:

 • Rigjenerim intensiv të lëkurës (rigjenerim i shumëfishuar), falë NCEF, një kompleks unik polirevitalizues me 50 përbërës të integruar në përqendrime të krahasueshme me ato të përdorura në mezo-injeksionet.
 • Aktivizim qelizor (korrigjimi i rrudhave, qëndrueshmërisë dhe shkëlqimit të lëkurës), falë një kompleksi të fuqishëm produkt bioteknologjik, i cili aktivizon qelizat e reja për një korrigjim të shtuar të shenjave të plakjes.

Tekstura e tij është ultra e lehtë, me penetrim të lartë në lëkurë për një komoditet të lartë aplikimi.

Kjo përkujdesje është ideale gjatë ndryshimeve të stinëve, stresit apo periudhave të lodhjes.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni si trajtim të përditshëm në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në të gjithë fytyrën.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

15ml

Aqua (Water, Eau), Glycereth-26, Glycerin, Methylpropanediol, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Ppg-26-Buteth-26, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Propanediol, Sucrose Palmitate, Glucose, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Potassium Chloride, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Calcium Chloride, Adenosine, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Hydroxide, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Glyceryl Caprylate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Citric Acid, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Potassium Sorbate, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Tocopherol, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – NCEF Shot”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART