- 20%

Filorga – NCEF Reverse Eyes

Original price was: 8,800 Lekë.Current price is: 7,040 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga NCEF Reverse Eyes

Filorga NCEF Reverse Eyes Supreme Multi-Correction Eye Cream 15ml është një koncentrat korrektues për kujdesin e syve i pasur me NCEF* për një veprim të përmirësuar pro-rinor dhe veprim intensiv relaksues.

Siguron rinovimin e plotë të zonës së syve dhe korrigjimin rrudhave, qëndrueshmërisë dhe shkëlqimit të lëkurës, rrathëve të errët dhe reduktim të fryrjes falë një formule të pasuruar me një koktej prej 5 përbërësish aktivë (acid hialuronik + kolagjen + vitaminë C + escin + kafeinë). Konturi i syve rifreskohet, zbutet, forcohet dhe rinovohet dukshëm.

*Kompleks përbërësish unikë i patentuar nga laboratorët Filorga të inkapsuluar (50 përbërës: vitamina, aminoacide, minerale, koenzima, antioksidantë etj.).

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni si përkujdesje ditore në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Prekni lehtë në të gjithë konturin e syrit pa harruar qepallën e sipërme.

Firma

Filorga

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – NCEF Reverse Eyes”

Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Sucrose Palmitate, 1,2-Hexanediol, Squalane, Synthetic Fluorphlogopite, Albizia Julibrissin Bark Extract, Sodium Chloride, Glyceryl Linoleate, Carbomer, Lecithin, Sodium Polyacrylate Starch, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum (Fragrance), Escin, Salicylic Acid, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethylhexylglycerin, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sodium Hydroxide, Caffeine, Isohexadecane, Beta-Sitosterol, Glucose, O-Cymen-5-Ikn Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Disodium EDTA, Potassium Chloride, Polysorbate 60, Benzyl Alcohol, Sodium Lactate, Calcium Chloride, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Magnesium Sulfate, Glutamine,, Sorbitan Isostearate, Sodium Phosphate, Acacia Senegal Gum, Propylene Glycol Alginate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Trihydroxystearin, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Undaria Pinnatifida Extract, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Sigesbeckia Orientalis Extract, Glycine, Polysorbate 80, Sodium Chondroitin Sulfate, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutothione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Acetyl Tetrapeptide-5, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Atelocollagen, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCL, Tocopherol, Coenzyme A, Palmitoyl Tripeptide-1, Sodium Glucuronate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART