- 20%

Filorga – NCEF Reverse Cream

Original price was: 9,850 Lekë.Current price is: 7,880 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga NCEF Reverse Cream

Rinovoni dukshëm fytyrën me Filorga NCEF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream, një krem ​​hidratues anti-age i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, që do të adresojë në mënyrë efektive shenjat e plakjes për të zbuluar lëkurën që shkëlqen.

Formula e saj e pasur me NCEF*, një kompleks unik polirevitalizues, ofron rinovim intensiv të lëkurës dhe korigjim të superaktivizuar (rrudha, qëndrueshmëri, shkëlqim).
Përbërësit e tij aktivë janë të njohur në luftën kundër plakjes (acidi hialuronik, kolagjeni, vitaminat A, H dhe E), të shoqëruara me përforcues të efektivitetit të cilët veprojnë njëkohësisht në zbutjen e rrudhave, lëkurën e varur dhe zbardhjen e lëkurës.

Lëkura është e lëmuar, e fortë, rrezatuese dhe e rimbushur.
Tekstura e tij ultra e rehatshme është e pasuruar me gjalpë Shea dhe i ofron lëkurës një përfundim mat.

*Kompleks unik që inkapsulon përbërës aktivë të frymëzuar nga trajtimet estetike mbushëse (acidi hialuronik) dhe injeksionet rivitalizuese (50 përbërës: vitamina, aminoacide, minerale, koenzima, antioksidantë, etj.). Patentë e Laboratorëve Filorga.

Udhëzim mbi përdorimin

Përdoreni ne mëngjes dhe në darkë si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.

Firma

Filorga

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – NCEF Reverse Cream”

Aqua (Water), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Propanediol, Polymethyl Methacrylate, Methylsilanol Mannuronate, Cetyl Alcohol, Sodium Potassium Aluminium Silicate, Dimethicone, Methylpropanediol, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Hydroxyethyl, Acrylate/Sodium, Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyacrylate Crosspolymer-6, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), Silica, Sucrose Palmitate, Tocopheryl Acetate, PEG-20, Castor Oil, Ethylhexyl Salicylate, Chlorphenesin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Alcohol Denat., Glucose Disodium EDTA, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Potassium Chloride, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Carbomer, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 60, Sodium Lactate, Sorbitan Isostearate, Calcium Chloride, Zea Mays (Corn) Oil, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Haberlea Rhodopensis Leaf Extract, Polysorbate 20, Magnesium Sulfate, Glutamine, Citric Acid, Inositol, Calcium Pantothenate, Retinol, Sodium Phosphate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Soluble Collagen, Potassium Sorbate, Lysine HCL, Rosa Moschata Seed Oil, Alanine, Dehydroacetic Acid, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate-80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Biotin, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, HCL, Tocopherol, Coenzyme A, Palmytoyl Tripeptide-1, Sodium Glucuronate, Palmitoyl, Tetrapeptide-7, Thiamine Diphosphate, CI 17200 (Red 33), Retinyl Acetate, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART