- 20%

Filorga – NCEF Night Mask

Original price was: 8,200 Lekë.Current price is: 6,560 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga NCEF Night Mask

Filorga NCEF Night Mask është një maskë nate ultra rigjeneruese e cila përmban substanca aktive të frymëzuara nga trajtimet estetike.

Ky kujdes ka një formulë të pasur me NCEF, një kompleks unik poli-revitalizues i krijuar nga laboratorët Filorga, 50 përbërësit e këtij kompleksi janë të përfshirë për herë të parë në përqendrim të ngjashëm me ato që janë në injeksionet e mezo-terapisë. Përmban gjithashtu Melatonin’ CX e cila vepron gjatë natës për lëkurë të çlodhur ndërsa një përforcues (acidi hialuronik + kolagjen) ka efekt mbush në lëkurë.

Kjo përkujdesje përdoret si krem nate dhe depërton me shpejtësi në thellësi të lëkurës.

Rezultatet janë më të dukshme, lëkura është më e rinuar në zgjim. Çehrja është rrezatuese dhe e çlodhur çdo mëngjes.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni në mbrëmje në një shtresë të lehtë në fytyrë, konturin e syve dhe qafën e pastruar.

Produkti përthithet në pak minuta. Lëreni gjithë natën për të marrë të gjitha përfitimet.

Mund të përdoret në mënyrë alternative, një herë në dy ditë ose vazhdimisht në varësi të nevojave të lëkurës suaj.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Butylene Glycol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Squalane, Propanediol, Sodium Chloride, 1-2-Hexanediol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Sodium Polyacrylate Starch, Parfum (Fragrance), Sucrose Palmitate, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Glucose O-Cy-Men-5-Ol, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Swee Almond) Oil, Tephrosia Purpurea Seed Extract, Disodium Edta, Potassium Chloride, Carbomer, Sodium Lactate, Calcium Chloride, Polysorbate-60, Polysorbate-20, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sorbitan Isostearate, Sodium Phosphate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Citric Acid, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Histidine HCL, Valine, Potassium Sorbate, Leucine, Thréonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate-80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Gluthathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Tauraine, Hydroxyproline, Glucosamine HCL, Tocopherol, Coenzyme A, Palmitoyl Tripeptide-1, Sodium Glucuronate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – NCEF Night Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART