- 20%

Filorga – Mousse Demaquillante

2,064 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Mousse Demaquillante / Foam Cleanser

Filorga – Mousse Demaquillante / Foam Cleanser  është një shkumë me bazë ujore e cila pastron, hidraton dhe heq makeup-in.

Pastron butësisht dhe heq mbetjet e make up-it në mënyrë perfekte për të përgatitur lëkurën për kujdesin e përditshëm. Për të përmirësuar hidratimin e lëkurës, përmban acid hialuronik për lëkurë me pamje më të re.

 • I jep fytyrës pastërti, shkëlqim dhe lë një ndjesi freskie.
 • Dermatologjikisht e testuar.

Udhëzim mbi përdorimin

Përdoreni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Vendoseni në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur. Shpëlajeni menjëherë dhe me bollëk me ujë të pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl/Capryl Glucoside, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Isethionate, Hydroxyacetophenone, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Maltodextrin, Sodium Hyaluronate, Lilium Candidum Flower Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Mousse Demaquillante”

LART