- 20%

Filorga – Micellar Solution

2,168 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Micellar Solution

Filorga Micellar Solution është një ujë micellar 3-në-1 që heq make up-in nga fytyra dhe sytë.

I pasuruar me përbërës aktivë hidratues dhe qetësues për një pamje më të re.

 • Heq në mënyrë perfekte make up-in nga fytyra dhe konturi i syve, pa tërhequr lëkurën e hollë të qepallave të sipërme dhe të poshtme.
 • Nuk irriton sytë
 • Respekton ekuilibrin fiziologjik të lëkurës dhe nuk shkakton skuqje
 • Lë një ndjenjë rehatie absolute në fytyrë

Ky pastrues 3-në-1, tonik dhe heqës i makeup-it do e lerë lëkurën të butë, të pastër dhe të hidratuar.

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë me anë të një tamponi pambuku në mëngjes dhe në darkë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Sasia

400ml

AQUA (WATER, EAU), PROPANEDIOL, SODIUM CITRATE, TREHALOSE, DISODIUM EDTA, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, ZINC PCA, CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, RHAMNOSE, GLUCOSE, GLUCURONIC ACID

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Micellar Solution”

LART