- 20%

Filorga – Meso Mask

Original price was: 6,100 Lekë.Current price is: 4,880 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Meso Mask

Filorga MESO-MASK lufton kundër rrudhave të lëkurës ndërsa sjell dritë dhe shkëlqim. Trajton rrudhat dhe heq shenjat e lodhjes.

Polisaharidi ramnozë qetëson irritimet, unifikon dhe shkëlqen menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme fytyrën. NCTF, formula ekskluzive nga laboratorët Filorga, stimulon aktivitetin qelizor dhe prodhimin kolagjenit.

Një krem me teksturë delikate për një moment unik çlodhës. Lëkura është e freskët dhe hidratuar, e shëndetshme dhe me shkëlqim.

Dermatologjikisht e testuar.

Udhëzim mbi përdorimin

Përdorni një herë në javë gjatë muajit të parë, më pas krijoni distancë ndërmjet aplikmeve çdo dy javë në 2 muajt në vijim.
Vendosni maskën në një shtresë të konsiderueshme në të gjithë fytyrën, konturin e syve, qafën dhe dekoltenë. Lëreni të veprojë për 15 deri në 30 minuta. Hiqeni duke e shpëlarë me ujë të freskët.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike, Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Meso Mask”

Aqua (Water/Eau), Glycerin, Propanediol, Pentaerythrityl Distearate, Hydroxyethyl Urea, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Alcohol, Sorbitol, C20-22 Alkyl Phosphate, CI 77891 (Titanium Dioxide), C20-22 Alcohols, Octyldodecanol, Cera Alba (Beeswax, Cire D’Abeille), Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen, Hydrogenated Polydecene, Parfum (Fragance), Sucrose Palmitate, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide, Hydroxystearic Acid, Biosaccharide Gum-2, Allantoin, Glyceryl Linoleate, Alumina, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucléotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCL, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Disphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacimamide, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART