- 20%

Filorga – Lift Mask

Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,000 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Lift Mask

Filorga Lift Mask është një përkujdesje që ofron të gjithë fuqinë e një serumi të përqendruar në një maskë të gjeneratës së re për një efekt të shkëlqyer anti-rrudhë në 15 minuta.

 • Plasmatic Lifting kombinon faktorët qelizorë, kolagjenin dhe acidin hialuronik të cilët ndikojne ndjeshëm në lëkurë.
 • Veprim intensiv anti-rrudhë: Polifenole antioksiduese, për efekt të dukshëm.
 • Maska të jep ndjesinë e një lëkure të dytë, me strukturë të biocelulozës për një ngjitje të përsosur në konturet e fytyrës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në fytyrën e pastruar më parë. Pasi të aplikohet maska, hiqni shtresën e dytë mbrojtëse. Lëreni të veprojë për 15 minuta.

Masazhoni në dekolte dhe qafë.

Firma

Filorga

Mosha

25+

Forma

Maskë

Sasia

1 copë, 14ml

Aqua (Water, Eau), Glycerin, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Citric Acid, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Propanediol, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Sodium, Citrate, Soluble Collagen, Sodium Benzoate, Phytic Acid, Sophora Japonica Flower Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Lift Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART