- 20%

Filorga – Hydra-Hyal Serum

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 6,700 Lekë.Current price is: 5,360 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga – Hydra Hyal Serum

Filorga Hydra Hyal Serum është një koncentrat hidratues intensiv me strukturë unike afër asaj të acidit hialuronik. Kjo përkujdesje i fuqishëm i përqendruar me acidin hialuronik.

Me 4 acidet e tij hialuronikë që depërtojnë në lëkurë, ky koncentrat hidraton, zbut dhe rimbush lëkurën. Dy nxitësit e saj të bimëve rrisin prodhimin e acidit hialuronik në dermë dhe epidermë, duke lejuar rivendosjen e rezervave natyrore në lëkurë. Kompleksi ringjallës i NCTF i kombinuar me një rinovues të epidermës siguron transparencë dhe freski në lëkurë për një efekt të menjëhershëm të shkëlqimit.

Lëkura lagështohet menjëherë dhe intensivisht, shkëlqen dhe rimbushet. Pas 14 ditësh, rrudhat e dehidrimit janë më pak të dukshme.

Udhëzim mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua, Glycereth-26, Pentylene Glycol, Ppg-26-Buteth-26, Phenoxyethanol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Trehalose, Urea, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Sodium Polyacrylate Starch, Butylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Disodium Edta, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Parfum (Fragrance), Serine, Alpina Galanga Extract, Ethylhexyl Salicylate, Sucrose Palmitate, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Phenetyl Alcohol, Pullulan, Glyceryl Linoleate, Sodium Carageenan, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Phosphate, Sodium Acetate, Ascorbic Acid, Tocopherol, Lysine, HCL, Arginine, Alanine, Histidine, Valline, Leucine, Threonine, Isoleucine, Triptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Deoxyadenosine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methiononine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucoronate, Thiamine Disphosphate, Disodum Flavine, Adenine Dinucleotide, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal 5-Phosphate, Pyridoxine, HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopheryl Phosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Filorga – Hydra-Hyal Serum
 • Xhuljana g.

  me ka pëlqyer , lekura hidratohet shume mire, e perdor cdo dite sh e kenaqur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART