- 20%

Filorga – Hydra-Hyal Cream

Original price was: 6,700 Lekë.Current price is: 5,360 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Filorga Hydra-Hyal Cream

Kombinimi i fuqisë së 5 molekulave të acideve hialuronike ofron mbushje të rrudhave dhe zvogelim të thellësinë e tyre. Me gamën Hydra-Hyal, Filorga mori frymëzimin e saj nga mjekësia estetike duke u mbështetur në gati 40 vjet eksperiencë në injeksione.

Për herë të parë, marka po përfshin në një nga produktet e saj të kujdesit të lëkurës një kompleks që jep 5 lloje të acideve hialuronik me origjinë natyrore thellë në lëkurë (peshë molekulare e ulët + peshë molekulare mesatare + peshë e lartë molekulare + e kapsuluar + e ndërlidhur) në mënyrë që ta hidratoni dhe parandaloni plakjen e lëkurës.

 • Formuluar me përbërës 90% me origjinë natyrale.
 • Efektiviteti i provuar klinikisht.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Pa paraben
 • I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë
 • Prodhuar në Francë

Rezulatatet klinike:

 1. Menjehëre pas përdorimit,  97% e të testuarve ndjenë që lëkura e tyre zbutet menjëherë, rivitalizohet dhe shkëlqen më shumë
 2. Pas 7 ditësh përdorimi , 94% thonë se duken më të rinjë​

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafën. Mund ta aplikoni dhe pas serumit.

Firma

Filorga

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water, Eau), Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, C15-19 Alkane, Dicaprylyl Carbonate, Sucrose Palmitate, 1,2-Hexanediol, Ci 77163 (Bismuth Oxychloride), Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Parfum (Fragrance), Silica, Carbomer, Sodium Benzoate, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Levulinic Acid, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Levulinate, Stearalkonium Hectorite, Sodium Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Sodium Phytate, Adenosine, Benzyl Alcohol, Pentylene Glycol, Propylene Carbonate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, P-Anisic Acid, Tocopherol, Glucose, Phenoxyethanol, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Filorga – Hydra-Hyal Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART